درباره ما

خانهدرباره ما

همه ما به نوعی در شغل خود درگیر گرفتن قیمت یا دادن قیمت کالا و خدماتمان به مشتری ها هستیم و برای این کار ساعت ها و بعضا روزها وقت صرف میکنیم. در ای استعلام شما چه تامین کننده باشید و چه خریدار به راحتی میتوانید به بازار هدف خود دسترسی پیدا کرده و با سرعت بالا استعلام و یا جواب استعلام مشتری را مخابره کنید


قابل توجه تامین کنندگان محترم

تامین کنندگان تجهیزات صنعتی برای فروش محصولات خود در دنیای رقابتی امروز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند. در کلیه مراحل معرفی محصول، رشد، بلوغ و افول نیاز به استراتژی های خاص برای گذار با موفقیت است. از آنجا که دسترسی به بخش وسیعی از بازار در دنیای امروز مستلزم استفاده از اینترنت و سایت می باشد و قرار گرفتن در یک کانال تخصصی شناخته شده بی شک حجم فروش را افزایش می دهد بنابراین گذار از هر مرحله با حضور در فضای مجازی به شکل تخصصی و حرفه ای از استراتژی های اصلی امروزه تامین کنندگان بخش صنعت است.

با ثبت نام در سایت ای استعلام و با انتخاب عنوان کاری که در آن فعال هستید می توانید روزانه تعداد زیادی از استعلام های خرید خریداران را دریافت نموده و با پاسخ سریع و مناسب شانس فروش خود را افزایش دهید.

قابل توجه خریداران محترم

خرید تجهیزات با قیمت مناسب و شرایط عالی از عوامل اصلی یک خرید موفق است. خریداران تجهیزات صنعتی به دلایل مختلف زمان زیادی را صرف استعلام قیمت ها می کنند در همین راستا ای استعلام برای ارسال و دریافت استعلام قیمت کالاهای صنعتی بین خریداران و تامین کننده ها راه اندازی شده است.

با ثبت نام در سایت و انتخاب عنوان خریدار می توانید روزانه تعداد زیادی از استعلام های خرید خود را ارسال نموده و با دریافت قیمت از تعداد زیادی تامین کننده شانس خرید با قیمت پایین تر و با کیفبت بالاتر را افزایش دهید.