راهنمای سامانه

خانهراهنمای سامانه
ثبت نام در ای استعلام

ثبت نام

برای استفاده از خدمات ما در ابتدا ثبت نام کنید. ثبت نام شما کاملا رایگان است. با دقت عنوان کاری خود را انتخاب کنید چرا که تنها می توانید استعلام های مربوط با همین زمینه کاری را دریافت کنید، ولی ارسل استعلام در هر عنوان کاری امکان پذیر است.

مثال : با انتخاب عنوان کاری پمپ موارد ی همچون پمپ کفکش، پمپ لجنکش و ... برای شما قابل مشاهده است.

ارسال استعلام

ارسال استعلام

در صفحه ارسال استعلام می توانید مشخصات کالای درخواستی خود را وارد کرده و از 3 طریق ارسال نمایید.

ارسال عمومی : برای تامین کننده های موجود در سایت که قبلا عضو شده اند

ارسال خاص : برای یک تامین کننده که شما می شناسید ( درصورتی که قبلا عضو سایت باشند استعلام ارسال خواهد شد و در صورتی که عضو نباشند، دعوتنامه از طرف شما برای ایشان پیامک خواهد شد)

ارسال گروهی : شما با تشکیل گروههای کاری در زمینه های مختلف می توانید با انتخاب آنها به راحتی یک استعلام را برای تعداد زیادی از افراد ارسال نمایید.

استعلام های دریافتی

استعلام های دریافتی

در صفحه استعلام های دریافتی، استعلام خریدارانی که عضو سایت هستند به ترتیب تاریخ قرار می گیرد و با کلیک بر روی آنها می توانید مشخصات کامل استعلام را مشاهده کنید و با زدن دکمه پاسخ به استعلام آنها شامل قیمت، تعداد، زمان تحویل کالا، زمان اعتبار قیمت، پاسخ دهید و در صورتی که فایل ضمیمه و توضیحات اضافی نیاز داشت در قسمت مربوطه اضافه کنید.

نکته: منظور از زمان تحویل کالا، مدت زمانی است که شما می توانید کالا را برای خریدار آماده ارسال کنید.

استعلام های ارسالی

استعلام های ارسالی

در صفحه استعلام های ارسالی تمامی استعلام هایی که ارسال کرده اید به ترتیب تاریخ ارسال پشت سر هم قرار دارد و با کلیک برروی هر یک از آنها می توانید مشخصات کامل و پیشنهادهای دریافتی برای هر کدام را مشاهده کنید.

ترندها و استعلام

ترندها

صفحه ترند ها برای آگاهی از تعداد استعلام های ارسال شده از زمان شروع تا امروز می باشد، شما می توانید با مشاهده آن بازار خود را آنالیز کنید.

کانال و گروههای استعلام

کانال و گروه های استعلام

با ایجاد کانال و گروه های استعلام به راحتی محصولات خود، شرایط فروش و تخفیف ها را در اختیار اعضا کانال و گروه قرار دهید و تماس های تلفنی مکرر را حذف کنید..

بایگانی استعلام

بایگانی

همه استعلام های دریافتی و ارسالی بعد از سررسید تاریخ انقضا به صفحه منقضی شده ها در قسمت بایگانی انتقال پیدا می کنند و شما با ایجاد برچسب می توانید آنها را دسته بندی کنید

خرید عضویت استعلام

خرید حق عضویت

ارسال استعلام درون گروهها و دریافت استعلام درون کانال ها رایگان می باشد. برای ارسال و دریافت استعلام عمومی از دیگر اعضا سایت با خرید حق عضویت امکان پذیر می باشد.

ارسال دسته ای استعلام

ارسال دسته ای استعلام

برای ارسال تعداد زیادی استعلام به صورت همزمان با دانلود فایل نمونه، تمامی استعلام های خرید خود را داخل آن وارد کرده و فایل را در سایت بارگذاری کنید.

نکته : تاریخ پیش فرض در اکسل میلادی می باشد لطفا تاریخ انقضا استعلام خود را به میلادی وارد کنید.