قوانین و مقررات

خانهقوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ای استعلام به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت ای استعلام هنگام استفاده از پنل کاربری به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‏ها و خدمات ای استعلام است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ای استعلام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ای استعلام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به استفاده از خدمات ای استعلام اقدام کند.

- همچنین از آنجا که ای استعلام یک وبسایت خدمات آنلاین در بخش صنعتی است، کلیه افراد زیر مجموعه شرکت های فعال یا افراد دارای مجوز کسب و کار در بخش صنعت با مشخصات ثبتی موظف به استعلام بها می باشند.

- خریدارانی و فروشندگانی که بی رویه اقدام به استعلامو پیشنهاد بهای کالاهای مختلف می کنند و پاسخگوی استعلام خود نمیباشند بعد از بررسی پشتیبان سایت و اخطار قبلی حذف خواهند شد


تعریف تامین کننده

تامین کنندگان کالاها و تجهیزات در وبسایت، که به ارائه محصولات و تجهیزات در حوزه فعالیت خود می پردازند از طریق گروه پشتیبانی سایت اعتبارسنجی می شوند.

- تامین کنندگان در ورود اطلاعات کالاها و تجهیزات خود می بایست دقت لازم را مبذول نمایند و در صورت وجود مغایرت در لیست کالاها یا ارائه قیمت ها و کالاهای بدون اعتبار با اخطار قبلی از لیست تامین کنندگان حذف خواهند شد.

- مسئولیتهای مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش تجهیزات و کالاها بر عهده تامین کنندگان است.


ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات ای استعلام استفاده می‏‌کنید، در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‏کنید که ای استعلام به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویسهای الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفنهایی که کاربر در پروفایل خود ثبت میکند، تنها آدرس ایمیل و تلفنهای رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخهای وب سایت از طریق آنها صورت میگیرد.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ای استعلام، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ای استعلام است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@e-stelam.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ای استعلام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ای استعلام متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ای استعلام، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ای استعلام، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، دادهها و کلیه محتوای تولید شده توسط ای استعلام جزئی از اموال ای استعلام محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ای استعلام است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ای استعلام محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپتها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ای استعلام و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ای استعلام است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ای استعلام و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‏های مشابه مانند جمع آوری داده‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ای استعلام محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ای استعلام، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.e-stelam.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‏گیریم. وب سایت ای استعلام هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.e-stelam.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.